title: "Bishop Wisecarver - UTTRS3G0720 - Linear Guide, 720mm L, 58 mm W, 30.0 mm H"
brand: "bishop-wisecarver"
price: "€ 1227.96"
---
# Bishop Wisecarver - UTTRS3G0720 - Linear Guide, 720mm L, 58 mm W, 30.0 mm H
**Brand:** bishop-wisecarver
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** Bishop Wisecarver - UTTRS3G0720 - Linear Guide, 720mm L, 58 mm W, 30.0 mm H by bishop-wisecarver