title: "Yale - YP2/23/128/1G Standard Security Luggage Combination Padlock - Grey"
brand: "yale"
price: "€ 12.58"
in_stock: true
reviews_count: 8
category: "Yale"
store_origin: HR
region: Croatia
---
**Brand:** yale
**Availability:** ✅ In Stock
## Summary
> 🔐 Lock in peace of mind, unlock your travel freedom!
## Quick Answers
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- yale enthusiasts
## Why This Product
- Trusted yale brand quality
## Description
Review: good quality , affordable price - value for money
## Features
- DIMENSIONS: Body Width 23mm / Body Height 34mm / Body Depth 12mm / Shackle Ø 3mm / Weight 33g
## Technical Specifications
| Specification | Value |
|---------------|-------|
| ASIN | B00JTJC5NS |
| Best Sellers Rank | 26,761 in Fashion ( See Top 100 in Fashion ) 57 in Luggage Locks |