title: "5 Pack - Cosmas 4392-128BB Brushed Brass Modern Cabinet Hardware Handle Pull - 5\" Inch (128mm) Hole Centers"
brand: "cosmas"
price: "€ 44.33"
---
# 5 Pack - Cosmas 4392-128BB Brushed Brass Modern Cabinet Hardware Handle Pull - 5" Inch (128mm) Hole Centers
**Brand:** cosmas
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** 5 Pack - Cosmas 4392-128BB Brushed Brass Modern Cabinet Hardware Handle Pull - 5" Inch (128mm) Hole Centers by cosmas
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- cosmas enthusiasts
## Why This Product
- Trusted cosmas brand quality
## Features
- About this item
- High Quality Brushed Brass Finish     Hole Centers/Spacing: 5" (128mm)     Overall Length: 5-9/16"     Width: 5/8" --- Projection 1-1/16"     Polybagged with 1" Mounting Screws Included    ›See more product details