title: "GSM Outdoors STC-12VBB Stealth Cam 12V Battery Box"
brand: "gsm outdoors"
price: "€ 132.80"
in_stock: true
category: "product"
url: https://www.desertcart.hr/products/146413247-gsm-outdoors-stc-12vbb-stealth-cam-12v-battery-box
store_origin: HR
region: Croatia
---
# GSM Outdoors STC-12VBB Stealth Cam 12V Battery Box
**Brand:** gsm outdoors
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** GSM Outdoors STC-12VBB Stealth Cam 12V Battery Box by gsm outdoors
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- gsm outdoors enthusiasts
## Why This Product
- Trusted gsm outdoors brand quality
## Description
Description                                           Dimensions                                Item Weight                                         Stealth Cam 12V lead acid battery kit- Non-spillable 12V lead acid battery- Weatherproof box- 10 Foot outdoor cable- Home AC chargerSTC12VBBFeatures:Size: W 6" H 9" L 7"Weight: 7.75                W 6 x H 9 x L 7 in.                7.75 lbs