title: "Mandrex MXqs MHMQ0076B multi-purpose hole saw SuperXcut - diameter 76 mm, TCT carbide hole saw with 60 mm cutting depth"
price: "€ 63.89"
---
# Mandrex MXqs MHMQ0076B multi-purpose hole saw SuperXcut - diameter 76 mm, TCT carbide hole saw with 60 mm cutting depth
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** Mandrex MXqs MHMQ0076B multi-purpose hole saw SuperXcut - diameter 76 mm, TCT carbide hole saw with 60 mm cutting depth