title: "Bosch GXL18V-227B25 18V 2-Tool Combo Kit with Connected-Ready Two-In-One 1/4 In. Bit/Socket Impact Driver/Wrench, 1/2 In. Hammer Drill/Driver and (2) CORE18V® 4 Ah Advanced Power Batteries"
brand: "bosch"
price: "€ 882.17"
in_stock: true
reviews_count: 4
category: "Bosch"
store_origin: HR
region: Croatia
---
# 975 in-lbs max torque Connected-ready smart control 2x CORE18V 4.0Ah batteries Bosch GXL18V-227B25 18V 2-Tool Combo Kit with Connected-Ready Two-In-One 1/4 In. Bit/Socket Impact Driver/Wrench, 1/2 In. Hammer Drill/Driver and (2) CORE18V® 4 Ah Advanced Power Batteries
**Brand:** bosch
**Availability:** ✅ In Stock
## Summary
> 🔧 Power Meets Precision — Own the Jobsite Like a Pro!
## Quick Answers
- **What is this?** Bosch GXL18V-227B25 18V 2-Tool Combo Kit with Connected-Ready Two-In-One 1/4 In. Bit/Socket Impact Driver/Wrench, 1/2 In. Hammer Drill/Driver and (2) CORE18V® 4 Ah Advanced Power Batteries by bosch