title: "IZAKOVReplacement For KPTEC K06S120035B 12V 0.35A AC-DC Adaptor Power Supply"
price: "€ 50.48"
---
# IZAKOVReplacement For KPTEC K06S120035B 12V 0.35A AC-DC Adaptor Power Supply
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** IZAKOVReplacement For KPTEC K06S120035B 12V 0.35A AC-DC Adaptor Power Supply
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- Customers looking for quality international products
## Description