title: "MS86T-B00-G, Beacon Steady & Flash & Rotating Light, 86mm Green Lens, 100dB Sound, Stud Mount, High Intensity LED, 12-24V AC/DC"
brand: "menics"
price: "€ 238.70"
---
# MS86T-B00-G, Beacon Steady & Flash & Rotating Light, 86mm Green Lens, 100dB Sound, Stud Mount, High Intensity LED, 12-24V AC/DC
**Brand:** menics
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** MS86T-B00-G, Beacon Steady & Flash & Rotating Light, 86mm Green Lens, 100dB Sound, Stud Mount, High Intensity LED, 12-24V AC/DC by menics
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- menics enthusiasts
## Why This Product
- Trusted menics brand quality
## Description
Beacon steady & flash & rotating light, 86mm green lens, 100dB sound, Stud mount, High intensity LED, 12-24V AC/DC
## Features
- Ø86mm (3.4") High Intensity LED Multi Function Signal Light