title: "5 Pack - Cosmas 161-319BB Brushed Brass Cabinet Bar Handle Pull - 12-5/8\" Inch (319mm) Hole Centers"
brand: "cosmas"
price: "€ 112.54"
in_stock: true
category: "Home Improvement"
store_origin: HR
region: Croatia
---
# 5 Pack - Cosmas 161-319BB Brushed Brass Cabinet Bar Handle Pull - 12-5/8" Inch (319mm) Hole Centers
**Brand:** cosmas
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** 5 Pack - Cosmas 161-319BB Brushed Brass Cabinet Bar Handle Pull - 12-5/8" Inch (319mm) Hole Centers by cosmas
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- cosmas enthusiasts
## Why This Product
- Trusted cosmas brand quality
## Description
## Features
- High Quality Brushed Brass Finish - Solid Steel Construction
- Hole Centers: 12-5/8" (319mm)
- Overall Length: 14-1/8" --- Width: 11/16"
- Bar Diameter: 9/16" --- Projection: 1-5/16"
- Polybagged with 1" Mounting Screws Included