title: "Command, PH203-18NA, Picture Hanging Strips, 10 Small Pairs, 8 M Pairs, Easy Open Package Small & Medium PH203-18NA 18"
brand: "command"
price: "€ 40.84"
in_stock: true
category: "Command"
store_origin: HR
region: Croatia
---
**Brand:** command
**Availability:** ✅ In Stock
## Summary
> 🖼️ Elevate your walls, not your stress—hang smarter, live stylishly!
## Quick Answers
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- command enthusiasts
## Why This Product
- Trusted command brand quality
## Features
- Includes: 10 pairs of Small, 8 pairs of Medium, White Command Picture Hanging Strips (80 strips total), 10 pairs of Small, up to 4 lbs. Maximum frame size is 8" x 10", 4 medium pairs hold up to 12 lbs. Maximum frame size 18" x 24"
- STRONG
## Technical Specifications
| Specification | Value |
|---------------|-------|
| ASIN | B07H54NZ34 |
| Amazon Bestseller | #71,890 in Industrial & Scientific ( See Top 100 in Industrial & Scientific ) #11 in Picture Hanging Strips |