title: "- 14.0\" Screen Replacement for Asus ZEPHYRUS-G14-GA401IV-022T LCD Display Panel 40 pin 120Hz Compatible with 144Hz (FHD 1920 * 1080 Non-Touch)"
price: "€ 223.66"
---
# - 14.0" Screen Replacement for Asus ZEPHYRUS-G14-GA401IV-022T LCD Display Panel 40 pin 120Hz Compatible with 144Hz (FHD 1920 * 1080 Non-Touch)
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** - 14.0" Screen Replacement for Asus ZEPHYRUS-G14-GA401IV-022T LCD Display Panel 40 pin 120Hz Compatible with 144Hz (FHD 1920 * 1080 Non-Touch)