title: "9cm KDE1209PTB1 13.MS.(2).B1558.AF.GN 12V 2.2W 3Wire Square Fan,sunon Cooling Fan"
brand: "mulfan"
price: "€ 168.84"
in_stock: true
url: https://www.desertcart.hr/products/95017323-9cm-kde1209ptb1-13-ms-2-b1558-af-gn-12v-2
store_origin: HR
region: Croatia
---
# 9cm KDE1209PTB1 13.MS.(2).B1558.AF.GN 12V 2.2W 3Wire Square Fan,sunon Cooling Fan
**Brand:** mulfan
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** 9cm KDE1209PTB1 13.MS.(2).B1558.AF.GN 12V 2.2W 3Wire Square Fan,sunon Cooling Fan by mulfan
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- mulfan enthusiasts
## Why This Product
- Trusted mulfan brand quality
## Description
Brand:SUNON Model:KDE1209PTB1  Voltage:12V Watts:2.2W Line:3Wire Size:90*90*25mmRemark:ship it from china within 24hours via DHL Express ,then you can get it about 5~10days or so
## Features
- About this item
- SUNON     KDE1209PTB1     12V     2.2W     3Wire Cooling Fan