| ASIN | B00IJYUZZ4 |
| Additional Features | Lighted, Temperature Display |
| Backlight | Yes |
| Best Sellers Rank | #130,277 in Tools & Home Improvement ( See Top 100 in Tools & Home Improvement ) #51 in Home Nonprogrammable Thermostats |