b'Nissin Chili Flavor Instant Soup, 3 oz (pack of 2)'
3.9
All from verified purchases
F**R
$8 for a $1 item.
When you sell a food item for $0.12 an ounce. Yet the amount you get was 2 single packs meaning. $4 bucks an ounce. Its called theft.
Trustpilot
Suresh K.
4 days ago
Zainab N.
1 week ago
Duties & taxes incl.
30 daysfor PRO membership users
15 dayswithout membership
Abdullah B.
3 weeks ago
Reema J.
1 month ago