| ASIN | B018MGA87I |
| Best Sellers Rank | 651,057 in Sports & Outdoors ( See Top 100 in Sports & Outdoors ) 3,770 in Soft Plastic Lures |
| Brand | VUDU |
| Customer Reviews | 4.3 4.3 out of 5 stars (75) |
| Date First Available | 1 Jan. 2024 |
| Included components | 7650 fishing-equipment |
| Item model number | E-VS35-14-40 |
| Manufacturer | Big Rock Sports |
| Material type | Kevlar |
| Number of pieces | 1 |
| Package Dimensions | 15.2 x 8.4 x 2 cm; 31.75 g |
| Size | 3.5" |