| ASIN | B06XZV7ZGC |
| ASIN | B06XZV7ZGC |
| Active Ingredients | Albumin |
| Best Sellers Rank | #36,406 in Beauty ( See Top 100 in Beauty ) #652 in Facial Treatments & Masks |