BLOCK USTE250/2X12 TRANSFORMER, ISOLATION, 250VA, 2 X 12V
Product ID: 29603335
Description
Plug Type: -. Power Rating: 250VA. Primary Voltages: 208V, 230V, 380V, 400V, 415V, 440V, 460V, 480V, 500V, 525V, 550V, 575V, 600V. SVHC: To Be Advised. Secondary Voltages: 2 x 12V