| ASIN | B08WP9RWYJ |
| Additional Features | No Programming Required, Universal |
| Battery Type | AAA |
| Best Sellers Rank | #959 in Electronics ( See Top 100 in Electronics ) #50 in Remote Controls (Electronics) |