| ASIN | B0BKGJQJBY |
| ASIN | B0BKGJQJBY |
| Age Range Description | Adult |
| Band Colour | Beige |
| Band Length | 21 Centimetres |
| Band Material Type | Resin |
| Band Width | 21 Millimetres |
| Bands | 1 |
| Batteries | 1 Lithium Metal batteries required. (included) |
| Best Sellers Rank | 369,759 in Fashion ( See Top 100 in Fashion ) 2,520 in Men's Wrist Watches |