RazerDiamondback Gaming Mouse (RZ01-01420100-R3U1)
| ASIN | B015WCV6QM |
| Additional Features | Ergonomic Design |
| Antenna Location | Gaming |
| Are Batteries Included | No |
| Are Batteries Required | No |
| Best Sellers Rank | #63,285 in Video Games ( See Top 100 in Video Games ) #1,865 in PC Gaming Mice |