| ASIN | B0C3HD4WWF |
| Audio Output Mode | Surround |
| Audio Output Type | Bluetooth, Wi-Fi, HDMI |
| Best Sellers Rank | 3,595 in Electronics & Photo ( See Top 100 in Electronics & Photo ) 10 in AV Receivers & Amplifiers |