| ASIN | B0C5S1SJZV |
| Audio Output Mode | Surround |
| Audio Output Type | Speakers |
| Best Sellers Rank | #143,682 in Electronics ( See Top 100 in Electronics ) #119 in Home Audio Receivers |
| Brand | Sony |
| Color | Black |
| Compatible Devices | Amplifier |
| Connectivity Technology | Bluetooth |
| Connector Type | HDMI |
| Control Method | Remote |
| Controller Type | Google Assistant |
| Customer Reviews | 4.4 4.4 out of 5 stars (26) |
| Format | WAV |
| Item Dimensions D x W x H | 33.4D x 43.2W x 15.8H centimeters |