IDL Packaging PET58-35-4000 5/8" x 0.035" 4000Ft Aar Aproved, Pounds Load Capacity, inches Length, inches Width, inches Thick, Green
| ASIN | B07K8RH3PW |
| Best Sellers Rank | #43,663 in Industrial & Scientific ( See Top 100 in Industrial & Scientific ) #28 in Packaging Strapping |