| ASIN | B07BH45F5Q |
| Best Sellers Rank | #47,051 in Home Improvement ( See Top 100 in Home Improvement ) #280 in Circuit Breakers |
| Brand | Havells |
| Brand Name | Havells |
| Circuit Breaker Type | Standard |
| Current Rating | 25 Amps |
| Customer Reviews | 4.3 out of 5 stars 142 Reviews |
| Included Components | 1-Piece 25A MCB SP B Curve |